חכשורי הום קלאב: היתרונות של בניה צמודת קרקע

לפי צוות קבוצת חכשורי הום קלאב אחת מהשאיפות של הישראלים היא לרכוש ולהתגורר כדרך קבע בבית קרקע עם חצר וגינה. הדבר נכון במיוחד לגבי מי שכבר התגורר או גדל בבית כזה, שכן הוא ימצא קושי רב לגור בבניין.

מאת: יובל חכשורי – צוות האינטרנט

 

יובל חכשורי
בניה צמודת קרקע (cuteimage)

לבניה צמודת קרקע יש יתרונות רבים שקשורים בעיקרם ליזמות עצמאית ולאיכות חיים גבוהה. הבניה צמודת קרקע יכולה להיות רכישה מקבלן או בניה עצמית שכוללת רכישה של מגרש, תכנון עצמאי ושכירת קבלן ביצוע.

במרבית בתי הקרקע ניתן למצוא את היתרונות הבאים:

  • מרכיבים משפרי איכות חיים – בתי הקרקע בדרך כלל יכילו מרחב מרווח, כיווני אוויר, חצר או גינה וחניה פרטית, אלמנטים שטובים במיוחד לגידול ילדים. האפשרות לבלות עם הילדים או הנכדים בגינה הצמודה או בחצר, האפשרות לנשום אוויר נעים וליהנות משקט ושלווה שווים הכול.
  • עצמאות בתכנון הבית ובעיצובו – בנייה צמודת קרקע מאפשרת לרכוש דירה ללא בעלות משותפת, ללא שטחים משותפים, קירות משותפים, שכנים מלמעלה או מלמטה ולעיתים משני הכיוונים גם יחד. כמו כן היא מאפשרת לבצע שינויים במבנה הבית ומאפשרת תכנון עצמאי.

בשנת 2007 הקים יובל חכשורי חברה בבעלותו הנקראת “חכשורי הום קלאב בע”מ” והחל לרכוש מגרשים, לבנות ולמכור אותם, מה שהביא אותו למכור עד כה כ-250 דירות. 

יובל חכשורי - יזם נדל"ן

יובל חכשורי - חקשורי הום קלאב, צרו קשר: דרך השבעה 30 אזור. טלפון: 035564575/9 פקס: 035509328 מייל: yuvalh9@gmail.com

More Posts

Follow Me:
Google Plus